0(216)606-25-26
Sosyal Medya Hesaplarımız

Mikro Yazılım Shopside Entegrasyonu

21 Ağustos 2021
Mikro Yazılım Shopside Entegrasyonu

Shopside firması 2020 yılında Ankara üzerinde kurulmuş bir startup ile yola çıkmıştır. Shopside Yazılım Teknolojileri A.Ş. kurulum amacı küçük ve orta ölçekli işletmelerin satış verimliliklerini arttırmaktadır. Bu sayede sizlere online ortam üzerinden muhasebe, eTicaret ve pazaryeri entegrasyon hizmeti sunabilmektedir. Henüz yeni bir kuruluma sahip olan Shopside web sitesi güçlü ve kullanışlı bir platform olarak karşınıza çıkmaktadır.

Bir diğer merak edilen soru da piyasaya yeni girmiş olan Shopside nedir? sorusudur. Shopside firması tüm e-ticaret işlemlerinizi sadece tek bir ekran kullanımıyla sağlayabileceğiniz oldukça kullanışlı bir web platformudur. Kullanmış olduğunuz pazaryerlerini ve e-ticaret sitelerinize ait olan API’leri Shopside bağlayan. Ardından sadece 15 dakika gibi kısa bir sürede birçok özelliği kazanmış olun.

Shopside içerisinde yapabileceğiniz işlemler:

Sipariş Yönetimi

Ürünlerinizi Shopside paneli Shopside ile entegrasyon sağlamış olan bütün pazaryerleri ve e-ticaret siteniz üzerinden gelen siparişleri artık tek bir ekran üzerinden basit bir sistemle kontrol etmeniz mümkün olacak. Bu sayede ürün ve satıl sürecinizde uçtan uca komple bir hakimiyetiniz olacak. Shopside Paraşüt kullanıcılarına özel fiyatlandırmalarda yapmaktadır. Firma üzerinden sorunsuz bir şekilde kargo takip süreçleri gerçekleştirirsiniz. Sizler için ücretsiz kurulum hizmeti sağlanır.

Ürün Yönetimi

Ürünlerinizi tüm pazaryerleri içerisine ve aynı zamanda Shopside üzerinden de yükleme yapabilirsiniz. Ürünlerinizi yüklerken bu sayede yapılan birtakım gereksiz işlerden de kurtulabilirsiniz. Hatta ürünleriniz üzerinden farklı fiyatlandırmalar yaparak farklı pazaryerlerine koyabilirsiniz. Üstelik bunlar üzerinden toplu indirimlerde gerçekleştirebilirsiniz. Kısacası bu yöntem sayesinde farklı pazaryerlerinde farklı fiyatlar sunmayı ve satış yaptığınız pazaryerlerine kolayca ürün yerleştirmenize yardımcı olur. Böylece zamandan tasarruf etmiş olursunuz.

Varyant Ürün Yönetimi

Shopside içerisinde %100 varyant ürün desteği vardır. Yani e-ticaret siteniz içerisinde yer alan ürünlerinizin ufak farklılıklara sahip benzer olanlara verilen addır. Bu sayede tüm varyantlı ürünlerinizi Shopside üzerine aktararak her biri için ayrı fiyat skalası yapabilirsiniz.

Stok Yönetimi

Bir ürün varsa elde bunun stok yönetimi bir hayli önemlidir. Pazaryerlerinde yer alan ürünleriniz için Shopside sizlere kolayca eşleştirmeler yapar. Bu sayede gerçek zamanlı bir şekilde stok yönetimi yapmanız kolaylaşacaktır. Böylece satış yapmış olduğunuz ürünlerinizin stokları da tüm pazaryerlerinde eşit olarak düşer. Aralarında senkronize olur.

Fatura Yönetimi

Tüm siparişleriniz için anında ve sadece tek bir tuşla kolay bir şekilde e-Fatura kesmenize yardımcı olur. Ayrıca isterseniz tek fatura gönderimi sağlayın isterseniz de birden fazla işlemi toplu bir şekilde gerçekleştirin. E-Fatura kesmiş olduğunuz müşterilerinize faturalarını e-posta adresleri üzerine kolayca gönderim sağlayabilirsiniz. Böylece bu işlemler sayesinde Shopside dışında başka bir panel üzerinden destek almanıza gerek kalmaz.

Kargo Yönetimi

Tabi ki ürünlerin ulaşması konusunda en önemli noktalardan biri de kesinlikle kargoların sağlıklı bir şekilde yönetiliyor olmasıdır. Siparişleriniz için isterseniz pazaryeri anlaşmalı olun isterseniz de kendi anlaşma sağladığınız kargo firmalarını kullanın. Shopside sizlere anında kargo fişi oluşturarak kolay hizmet sağlar. Toplu olarak siparişlerinize ait olan kargo fişlerinizin çıktısını da alabilirsiniz. Pazaryerlerinin veya kargo firmalarının ekranlarını tekrar kullanmaya gerek kalmadan ürünlerinizi kargoya verebilirsiniz. Buna ek olarak pazaryeri satıcı puanlarınızı da yüksek tutmanız önemlidir.

Tedarikçi Yönetimi

Son olarak tedarikçi yönetimiyle muhasebe entegrasyonu aracılığıyla birlikte tüm tedarikçiler Shopside paneline gelebilir. Buradan listelemeleri yaparak düzenlemeler gerçekleştirebilirler.

Shopside Nasıl Çalışır?

Shopside kullanımı sayesinde tüm e-ticaret alanlarında otomatik olarak faaliyetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hatta sizleri zamandan ve maliyetten de kurtararak sadece satışlarınıza odaklanmanıza yardımcı olur.

Shopside kullanmaya başlamak sizleri ayrıcalıklı gösterecektir. Satış kanallarınıza yani e-ticaret ve pazaryerleriniz üzerinden sizlere ait olan API bilgilerini kullanarak Shopside ile satış kanallarınız arasındaki bağlantıyı kolay bir şekilde kurmanız mümkündür. Bağlantınızı kurduktan sonra da sadece 3 adımda siparişlerinizi onaylayabilirsiniz. Ardından otomatik faturalandırma kullanarak fatura kesebilirsiniz. Kesinlikle %100 ürün aktarımı sağlar.

Shopside web sitesi rakip firmalarından üç kat daha hızlı bir şekilde sizlere yardımcı olur. Öncelikle

 • Ürünlerinizi Shopside paneli üzerine çekiniz. Böylece rakip entegrasyonlara karşı Shopside ürünlerinizi daha hızlı bir şekilde çeker. Örnek verecek olursak saniyede 2 ürün Shopside paneli içerisinde aktarılabilmektedir.
 • Siparişlerinizi Shopside paneli üzerinden kontrol edebilirsiniz. Özellikle yeni siparişleriniz, pazaryerleriyle eş zamanlı bir şekilde Shopside üzerinde işlenmektedir.
 • Siparişlerinizi sistem üzerinden anında onaylayabildiğiniz gibi otomatik bir şekilde de onaylama işlemi yapabilirsiniz. E-fatura gönderimi, kargo fişi çıkartma ve müşterilerinize e-fatura bilgilerini e-posta üzerinden gönderim sağlayabilirsiniz.

Pazaryerleri ya da e-ticaret siteniz üzerinden gelen siparişleriniz anında Shopside paneli üzerine düşer. Gelen siparişlerinize ait ayrıntıları da anında görebilir, onaylayabilir ve reddedebilirsiniz. Gelen siparişlerinizi Shopside bağlantısı üzerinden gerçekleştirdiğiniz muhasebe programları sayesinde web sayfasının dışına çıkmadan bütün işlemlerinizi tek ekran üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Gerçek Zamanlı Stok Yönetimi

Shopside sayesinde stoklarınızı gerçek zamanlı bir şekilde yönetme imkanınız vardır. Stoklarınızı yönetebilmek için de öncelikle bütün ürünlerinizin eşleşmesini yapmanız gerekir. Aynı zamanda farklı pazaryerleri üzerinde de aynı ürünleri Shopside üzerinde tanıtmanız gerekecektir. Web sayfasından oldukça kolay kullanıma sahip olan ürün eşleştirme sihirbazı yardımı sayesinde hemen eşleştirme yapabilirsiniz. Böylece stoklarınızı tüm pazaryerlerinde aynı anda düşmesine imkan sağlar olursunuz. Yeni bir sipariş aldığınız zamanda da stok durumunuz anında diğer pazaryerlerinde güncellenecektir.

Senkronize Ürün Aktarımı

Shopside panelini kullanarak yeni bir ürünü aynı anda tüm pazaryerleri üzerinden aktarım sağlayabilirsiniz. Shopside kullanımı sağlayarak sizlere angarya gelen ürünlerin ismini ve açıklamasını yaparken bu işlemleri bir kere yapmak yeterli olacaktır. Ürününüzü firmanın sahip olduğu kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde tek seferde satışa çıkarmanız mümkündür. Unutmayın farklı Pazar yerleri için farklı fiyatlarda ürün eklemeniz mümkündür. Ya da bu ürünlere toplu olarak indirim uygulayabilirsiniz.

Daha önce de söylediğimiz gibi kargo fişlerinizi ister firmanızla anlaşın ister Shopside üzerinden anlaşarak gerçekleştirin. Bu işlemleri yaparken de kargo firması ekranlarına ya da pazaryeri ekranlarına gitmeye gerek kalmadan kolayca halledersiniz. Tüm süreç Shopside üzerinden basit bir şekilde yönetilebilir. Kargo fişlerinin kullanımı ile de siparişlerinizi anında kargoya verebilirsiniz.

Shopside panelinde oldukça detaylı bir şekilde oluşturulmuş bir yetkilendirme ağacı vardır. Tanımlanmış olan alt kullanıcılara da her menü için ayrı bir şekilde görme, ekleme, silme yetkileri verilmiştir.

Ayrıca son olarak firma içerisinden her zaman birinci sınıf hizmet almanız mümkün olacaktır. Sizlere dilediğiniz zaman yaşadığınız sorunlar, problemler karşısında tamamen ücretsiz bir şekilde teknik destek ve kurulum hizmeti verilmektedir. Panel içerisinde yer alan canlı sohbet ekranlarına ulaşım sağlayabilirsiniz. Yine paneliniz üzerinde bulunana yardım iste butonu üzerinden tıklama yaparak telefonla da iletişim kurabilirsiniz.

Shopside Paketleri

Sizlere aşırı yüksek maliyetlere sahip paketler üzerinden hizmet vermeden tek panel ve tek fiyat uygulaması yapar. Her entegrasyon için ayrı paket ayrı fiyat uygulaması yoktur. Tüm entegrasyonları tek fiyata sahip olarak:

 • Tüm siparişlerinizi tek panel üzerinden yönetebilme
 • Sorunsuz bir şekilde e-fatura kesimi ve müşterinize e-postalama yapma
 • Ürünlerinizi kolay bir şekilde anında pazaryerine açın
 • Kargo fişlerinizi çıkartın
 • Ücretsiz bir şekilde kurum desteği alabilirsiniz.

Firma içerisinde iki adet paket seçeneği vardır.

 1. Başlangıç Paketi: 750 TL ve KDV bedeli vardır. Temel ihtiyacı genel olarak sipariş yönetimi ve faturalandırma üzerine olan, basit stok takibi yapmak isteyen e-ticaret firmaları adına kullanılabilir.
 2. Seçtiğiniz tüm pazaryerleri için
 3. Seçmiş olduğunuz 1 adet E-ticaret altyapısı için kullanım sağlayabilirsiniz
 4. 20.000 adet ürün listeleme kullanabilirsiniz
 5. Fatura bastırabilir ve kargo fişi oluşturabilirsiniz
 6. Sadece Paraşüt ile senkronize gerçek zamanlı stok yönetimi elde edin
 7. Pro Paketi: 1500 TL ve KDV bedeli de vardır. Bu paketin asıl amacı ise detaylı ürün yönetimi ihtiyacı olan ve çok kanallı stok takibi yapmak isteyen e-ticaret firmaları için uygun bir pakettir.
 8. Seçtiğiniz tüm pazaryerlerinde kullanım sağlayın
 9. Seçmiş olduğunuz 1 adet e-ticaret altyapısı kullanımı sağlayabilirsiniz
 10. 20.000 adet ürün listeleme özelliği
 11. Ürünlerinizi yönetebilirsiniz
 12. Fatura bastırma ve kargo fişi oluşturma hizmeti
 13. Seçmiş olduğunuz tüm pazaryerleri ile gerçek zamanlı stok yönetimi vardır.

Shopside Entegrasyonları

Shopside içerisinde:

 • Pazaryeri entegrasyonu
 • E-ticaret entegrasyonu
 • Muhasebe entegrasyonu
 • Ödeme entegrasyonu
 • Kargo entegrasyonu

Olmak üzere 5 ayrı kategoriden hizmet tedariki sağlanmaktadır.

Shopside firmasıyla çalışan muhasebe entegrasyonu bölümünden Mikro Yazılım şirketi de bu alanda çeşitli hizmetleri bulunmaktadır. Şimdi firmanın sizler için tanımlamış olduğu Mikro Fly, Mikro Jump ve Mikro Run hizmetlerinden bahsetmek istiyoruz.

Mikro Run Hizmeti

Her firma ve her sektör alanında daha da büyümek ve daha iyi yerlerde olabilmek için bu konuda çalışmalar yapmaktadır. Bunun için sizler adına Micro Run hizmeti doğru bir tercih olacaktır. Satın aldığınız Micro Run sayesinde ticari iş süreçlerinizi herhangi bir şekilde gecikme olmadan kolay bir şekilde çözümleyebilirsiniz.

Oldukça kolay kullanıma sahip olan bu sistem üzerinden E-fatura, E-arşiv, E-irsaliye, E-mutabakat ve E-SMM gibi çözümlere ücretsiz bir şekilde sahip olursunuz. Mikro Run hizmetlerine Shopside üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bu sayede satışlarınızı, ödemelerinizi ve tüm ticari süreçlerinizi yönetebilmede sizlere yardımcı olur. Mikro Run sayesinde finansal durumunuzu görür, ilerleyen süreçlerden kötü sonuçlarla karşı karşıya kalmazsınız.

Mikro e-ticaret entegrasyonu sayesinde artık ürünlerinizin kontrollerini daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Run kiralama yapmanız ile:

 • Yazılımlarınızı mevzuata uygun bir şekilde en güncel sürümleriyle birlikte ek bedel ödemesi olmadan kullanım sağlarsınız.
 • İş süreçlerinizi de en güncel iş modelleri ile yönetebilirsiniz.
 • Bu kullanım sayesinde daha etkin bir şekilde maliyet hesaplarınızı gerçekleştirebilirsiniz.
 • Ayrıca yazılım bedeli için tek seferde ödeme yapmak yerine yıllara bölerek ödeme gerçekleştirirsiniz.
 • Sistem içerisinde üst versiyonlara da ücretsiz bir şekilde geçiş yapabilirsiniz.
 • Kullanımınız sayesinde vergisel konuda avantajlar elde edersiniz.

Mikro Run Kimler İçin Uygun

Mikro Run kullanımı genellikle çalışan sayısı 5 veya daha az tek konumda işlerini sürdüren firmalar için daha etkilidir. Genellikle serbest meslek yapanlar ve esnaflar kullanım gerçekleştirir. Genel muhasebelerini mali müşavir aracılığı ile takip eden küçük ölçekli işletmelerde faydalanabilir. E- Dönüşüm hizmetlerinden faydalanmak isteyen kurumlar.

Run Sayesinde Yapabilecekleriniz

Mikro Run kullanımı ile toptan ve perakende alanında satışlarınızı, müşterilerinizi toplu bir kayıt altında tutmak imkanı sağlar. İrsaliye ve faturalarınızı isterseniz kağıt kullanarak kesebilir ya da dijital olarak kesim uygulayabilirsiniz. Genellikle kağıttan tasarruf etmek adına dijital ortam sık tercih edilmektedir. Stoklarınızın envanterlerini, miktar ve tutar olarak aynı anda görmenize yardımcı olur. Maliyet ve satış sonrası da kârlarınızı kolayca yönetebilirsiniz.

Banka hesaplarınızı, çek ve senet gibi işlemlerinizi, kasa içerisinde bulunana nakitlerinizi herhangi bir yazılım ihtiyacı olmadan kayıt altına alabilir. Bu sayede şirketinizin gelecekteki finansal durumunu da daha net bir şekilde görebilirsiniz.

Gelirlerinizi ve giderlerinizi, tahsilat, ödemelerinizi tek bir program kullanımı ile kolay bir şekilde hızlıca gerçekleştirmenize imkan sağlar.

Son olarak e-Fatura yönetimi, e-Arşiv yönetimi, e-İrsaliye yönetimi, e-Serbest meslek makbuz yönetimi gibi birçok e-dönüşüm hizmetleri sizlere Mikro Run içerisinde kullanım hazır bir şekilde sunulur. Ek pakete ihtiyaç duymadan bütün e-dönüşüm işlemlerinizi kolaylıkla yerine getirebilirsiniz.

Jump Hizmeti

Mikro Jump ile büyümek isteyen KOBİ’lere büyük bir fırsat sağlanıyor. Mikro Jump ile hangi sektör içerisinde olursanız olun sizlere tüm süreçlerinizi en iyi şekilde kontrol edebileceğiniz ve uçtan uca yönetebileceğiniz bir program sağlanır. Ayrıca işleriniz büyürken bununla doğru orantılı olarak yazılımızda büyümeye başlar. KOBİ olarak kontrollü büyümek için Mikro Jump sizler için avantajlı bir kullanım olacaktır.

Mikro Jump sayesinde yapabileceğiniz diğer konular:

 • Stok yönetimi
 • Ürün yönetimi
 • Masraf yönetimi
 • Satın alma ve tedarikçi yönetimi
 • Satış ve müşteri yönetimi
 • Finans yönetimi
 • Bütçe yönetimi

Görmüş olduğunuz üzere birçok farklı kullanım sayesinde oldukça geniş bir alana hitap etmektedir.

Mikro Jump’ı Seçmeniz İçin Sebepler

Mikro Run’da olduğu gibi Mikro Jump üzerinde de yazılımlarınızı mevzuata uygun bir şekilde en güncel sürüm ve versiyonlarını kullanarak herhangi bir ek bedel ücreti ödemek zorunda olmazsınız. İş sürecinizi bu sayede en güncel modellere göre yönetim sağlayarak uygularsınız. Daha da etkin bir şekilde fayda ve maliyet hesabı yapmanıza olanak sağlar. Yazılım bedeliniz için tek sefer ödeme yapmak yerine yıllara bölerek sizlere ödeme konusunda kolaylıklar sağlar. Üst versiyonlara ve güncellemelere de ücretsiz bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Mikro Jump Kimler İçin Daha Uygun?

Mikro Jump kullanımı genellikle 5 ila 50 arası çalışanı olan orta ölçekli işletmeler için daha uygun bir kullanıma sahiptir. Birden fazla sektör içerisinde olan ve tek bir lokasyonda değil birçok yerde şubesi olan işletmeler için uygundur. Sadece ürün odaklı değil aynı zamanda kurumsal olarak da çözüm ortağına sahip olmak isteyen işletmeler için. İşletmelerini kolay bir şekilde uçtan uca kontrollerini yapmak isteyen ve takip sırasında da hızlı, verimli ve kolay bir şekilde gerçekleştirmek isteyen işletmeler adına oldukça verimli olacaktır. Başta da söylediğimiz üzere kontrollü büyümek isteyen işletmeler için. İhtiyacından fazla fonksiyon satın almak istemeyen işletmeler içinde uygun bir kullanımdır.

Mikro Jump ile Yapabileceğiniz İşlemler

Mikro Jump ile stok giriş çıkış hareketlerinizi takip edebilirsiniz. Bu sayede stok envanterlerini yöneterek hatalı satın almaların da önüne geçmiş olursunuz. Depolarınızı bu sayede daha etkin bir kullanımda yönetirsiniz. Potansiyel müşterilerinizi ve müşterilerinizin de bilgilerini kayı altına alarak tekliflerden sipariş sürecine kadar her şeyi kontrol edebilirsiniz. Masrafları kolay kontrol edersiniz. Analiz ederek kontrol altına alır ve önceden planlama gerçekleştirme imkanı sağlar.

Hizmet sektörü alanında eğer faaliyet içindeyseniz de giderlerinizi Mikro Jump sayesinde proje bazlı kayı altına alma imkanınız vardır. Etkin bir şekilde bakiye yönetimi kullanımı ile yaşlandırma, adat hesaplaması yapabilme, tahsilat analiz özelliği ile zamanında, doğru teslimat yapmanıza yardımcı olur. Banka üzerinden bilgi alışveriş özelliği ile finans alanında operasyonlarınızı kolay ve hızlı bir şekilde yürütmenize olanak sağlar. Hatta e-devlet üzerindeki uygulamalarla da kolay bir şekilde entegre olur. Kağıt ortamından dijital ortamına geçerek de tasarruf edersiniz. Son olarak ithalat ve ihracat alanında iş yapıyorsanız tüm süreçlerinizi tek bir program üzerinden kontrol etme şansı sizlerle olur.

Genel Olarak Mikro Jump

 • İhtiyacınıza uygun bir şekilde özelleştirmeye müsaittir.
 • İşletme yönetimi çözümleri sayesinde işletmeniz büyüdükçe bununla doğru orantılı bir şekilde ürününüzde bulunan ek fonksiyonlar eklenebilir.
 • Perakende, akaryakıt, iş makinesi kiralama ve dayanıklı tüketim mallarıyla sektör içerisinde ihtiyaçlara uygun çözümler ürün içerisine eklenebilir.
 • E-dönüşüm çözümlerinin kullanılması sayesinde e-Devlet uygulamalarına da bir hayli kolayca ulaşım sağlarsınız.
 • Entegrasyon çözümleri ile işletmenin sahip olduğu başka yazılımlar ile kolay bir şekilde entegrasyon sağlanma imkanı vardır.
 • Eş zamanlı kullanıcı sayısı kadar olmak üzere ek kullanıcılar ücrete eklenir.

Mikro Fly Hizmeti

Her yönetici, iş yeri sahibi işlerini elbette verimli ve kârlı bir şekilde sahip olduğu işletmeyi yönetmek ister. Tabi süreç içerisinde zamandan ve maliyetten de tasarruf etmek bir hayli önemlidir. Analizler ve verileri kullanarak doğru kararlar almak ve bu doğru kararlar ile rekabet içerisinde olduğunuz firmalardan ön plana çıkabiliyor olmanız oldukça önemlidir. Bunun için Mikro Fly sizler için en uygun kullanıma sahip bir diğer Mikro Yazılım programlarından biridir.

Mikro Fly ile Run ve Jump’da olduğu gibi tek program üzerinden platformunuzu uçtan uca yönetmeniz mümkün olacaktır. Faaliyet göstermiş olduğunuz sektör içerisinde ihtiyaçlarınıza göre kolaylıkla özelleştirme yapabilirsiniz.

Aynı zamanda E-devlet uygulamalarının tek bir çatı altında kolayca entegre edilerek Mikro Asistan Güncelleme Hizmeti ile de mevzuat değişikliklerine adapte olabilirsiniz. Ayrıca Mikro Fly ile para, iş gücü ve ekipman gibi birçok kaynağınızın planlamasını olayca yapabilirsiniz. İş süreçlerini de keza bu şekilde pratik gerçekleştirmeniz mümkündür.

Mikro Fly’ı kiralama sebepleriniz Jump ve Run paketlerini kiralamak ile aynıdır. Sektör içerisinde Mikro yazılım şirketi büyük firmalarla da çalışmalar göstermektedir. Mikro Trendyol gibi birçok büyük firma ile entegrasyon çalışmaları yapılmaktadır. Buna ek olarak Mikro N11 e-ticaret alanında ülkemizde aktif hizmet veren bu sektörler bir hayli bilinmektedir.

Mikro Fly’ı Kimler Tercih Etmelidir

Genellikle ağırlıklı olarak 50 ve 50’den fazla çalışana sahip oldukça büyük ölçekli işletmeler Mikro Fly kullanabilir. Örneğin Trendyol, hepsiburada, N11 gibi firmalar düşünebilirsiniz. Kurumsal yapısını daha da ileriye taşımak isteyen ve rekabet içerisinde ön plana çıkmak isteyen işletmeler de Mikro Fly’ı tercih edebilirler. Üretim yönetimi içerisinde detaylı bir şekilde fiili maliyet takibi yaparak rekabette ön plana çıkmak isteyen işletmeler adına oldukça etkilidir. UFRS ve enflasyon muhasebesine uyum sağlamak isteyen sektörler ve işletmeler için tercih edilebilir.

Genel olarak Mikro Fly’a bakarsak eğer:

 • İhtiyaçlarınıza uygun bir şekilde özelleştirmeniz mümkündür.
 • İşletme yönetimi alanındaki çözümleriniz, işletmeniz büyüdükçe buna ek olarak yazılımınıza ek fonksiyonlar yapabilirsiniz.
 • Birçok sektörün ihtiyaçlarına uygun bir şekilde çözümler ürün içerisine eklenebilir. Örneğin perakende, akaryakıt, iş makinesi gibi sektörler üzerinden yapılabilir.
 • E-dönüşüm çözümleri ile e-devlet uygulamalarına da kolayca geçiş sağlayabilirsiniz.

Kısacası Mikro Yazılım firması üzerinden de birçok entegrasyon hizmeti alabilirsiniz. E-ticaret alanında da sıkça kullanılan bir tahsilat arası olan Mikro sanal pos entegrasyonu ile de birçok avantajı elde etmeniz mümkün olacaktır.

Shopside Hizmet Verdiği Diğer Entegrasyonlar

Shopside birçok kategoride birçok firma ile çalışma göstermektedir. Bunlardan biri de Trendyol entegrasyonu hizmetidir. Herkesin son zamanlarda çok sık kullandığı Trendyol üzerinden bir günde yüzbinlerce alışveriş yapılmaktadır. Sizler de sahip olduğunuz trendyol mağazanızı Shopside üzerinden bağlayarak işlem gerçekleştirebilirsiniz. Böylece tüm e-ticaret işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün olur. Otomatik fatura gönderebilir ve hızlıca gerçekleştirerek zamandan tasarruf edebilirsiniz. Trendyol entegrasyonu sayesinde:

 • Ürünlerinizi topluca listeleyebilirsiniz.
 • Tüm siparişlerinizi kolayca yönetin
 • E-fatura kesin ve müşterilerinize kağıt israfı yapmadan e-posta gönderimi sağlayın.
 • Stoklarınızı gerçek zamanlı olarak takip edin
 • Ürünlerinizi ekleyin, silin veya güncelleyin tamamen kontrol sizde!
 • Kargo fişlerinizi çıkartabilirsiniz.

Bir diğer entegrasyon hizmetlerinden biri de çiçeksepeti entegrasyonu gibi çok kullanılan firmalardır. Bunlara ek olarak MNG kargo, Hepsi Burada, N11, Aras Kargo entegrasyonları da firma içerisinde aynı şekilde yer almaktadır. Shopside üzerinden birçok işlemi kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirmenize yarar sağlayacak aracılar vardır. Sipariş yönetimi, fatura, kargo yönetimi gibi birçok alanda sizlere ve sektörlerinize kolaylık sağlamaya devam ediyor.

Mikro Yazılım ERP Çözümleri ve Shopside entegrasyonları ile tüm eTicaretiniz tek noktada kontrol altında.
Bizleri arayarak 7/24 bilgi alabilirsiniz.

0(216)606-2526
0(549)606-2526
info@kaynaksoft.com

ÜCRETSİZ PROGRAM İÇİN FORMU DOLDURUN