0(216)606-25-26
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
KAYNAKSOFT

Kaynaksoft Bilişim Teknolojileri ilk olarak 2012 yılında şahıs firması olarak kuruldu. Daha sonrasında Türkiye’de öncü, yenilikçi ve bununla birlikte geniş bir ürün yelpazesine sahip yazılım şirketlerinden biri haline gelmiştir. İlerleyen süreçte 2019 yılında artık kurumsal şirket sıfatına sahip olmuştur.

Kaynaksoft olarak tüm iş sürecinde müşteri odaklı çalışma planlanarak ilerleme kat edilmiştir. Çözüm üretmede daima genç, dinamik ve alanında uzman ekiplerle çalışma ortaklığı sürdürmektedir. Faaliyetlerini sürdürürken de müşteri merkezli çalışmaya özen gösterir.

Firma özellikle Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) alanında etkin bir çalışma hizmeti sürdürüyor. Kaynaksoft Bilişim Teknolojileri Tic, Ltd. Şti., Mikro Yazılım şirketi ile de ortak çalışmalar düzenlemektedir. Bu sayede sizlere sınır tanımayan çözümler sunuyor. Aynı zamanda her sektörden ister küçük, orta ve isterse de büyük ölçekli olsun geliştirilen yazılımlarla hizmet akışını sağlıyor. Sizler için geliştirilen özel kullanım kolaylığı ve oldukça kapsamlı, fonksiyonel ticari yazılımlar sayesinde tüm ihtiyaçlarınız en iyi şekilde karşılanır.

Kaynaksoft firması müşterileri için 7/24 demeden daima hizmet akışı sağlayan devamlı ilerlemeye sahiptir. Mikro Yazılım ile yapmış olduğu ortaklık içerisinde çok sık tercih edilen 4 farklı programı da sizlere sunuyor. Bunlar:

  • Mikro Run
  • Mikro Jump
  • Mikro Fly
  • Mikro Müşavir

adı altında sağlanan yazılım paketleridir. Her biri şirketlerin düzenlenmesinde ve oldukça iyi bir kontrol mekanizması sağlanmasında faydalıdır. Tüm bu faydanın yanı sıra kurumsal kimliğiyle beraber Kaynaksoft ekibi sorunlarınıza yardımcı olmaya devam ediyor. En uygun fiyatlar ve kampanyalarla Kurumsal Kaynak Planlama alanında sizlere profesyonel bir hizmet sunuyor.

ÜCRETSİZ PROGRAM İÇİN FORMU DOLDURUN